Головна
Реєстрація
Вхід
Четвер
25.02.2021
03:03
Вітаю Вас Гість | RSS
Бахмацьке районне лабораторне відділення
Борзнянського міжрайонного відділу
ДУ "Чернігівський ОЛЦ МОЗ України"

Меню сайту

Категорії розділу
Надзвичайні ситуації та події в регіоні [0]
Санепідситуація [205]
Плани роботи [2]
Лабораторні дослідження за тиждень [210]
Моніторингові дослідження за квартал [39]

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 14

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

 Каталог файлів 
Головна » Файли » Моніторингові дослідження за квартал

Моніторингові дослідження за II квартал 2018 року
06.07.2018, 10:07

       На виконання плану моніторингових досліджень об’єктів  навколишнього середовища, лікувально-профілактичних закладів, загальноосвітніх та дитячих навчальних закладів, закладів оздоровлення та відпочинку, закладів соціального забезпечення , затвердженого  головою Чернігівської обласної державної адміністрації  В.П.Кулічем , Бахмацьке районне лабораторне відділення Борзнянського міжрайонного відділу ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України» інформує про результати досліджень  по Бахмацькому району  за ІІ кв.  2018 року.

   Фахівцями відділення проведено відвідувань лікувально-профілактичних закладів -2 (хірургічне, пологове, ЦСВ,соматичні відділення  Бахмацької  ЦРЛ,терапевтичне відділення №1 м. Батурин з паліативними ліжками Бахмацькоі ЦРЛ ).

 Виконано  моніторингових досліджень передстерилізаційної очистки – 10, роботи стерилізаторів – 10, роботи дезкамер – 5, деззасобів – 2, дезрозчинів – 4, поточної дезінфекції – 30, 15 зразків матеріалу  на стерильність. Досліджено 3 зразки води питної на  мікробіологічні та санітарно-хімічні показники , 2 зразки харчових продуктів на мікробіологічні показники, 1 страву  на калорійність,2 овочі на ієрсинії, взято 10 змивів на БГКП, проведено інструментальних вимірювань параметрів мікроклімату-180,освітленості -100.Обстежено персонал відділень на носійство стафілококу. Нестандартних досліджень або вимірів,носіїв не виявлено.

Щотижнево проводяться моніторингові візити в дитяче та неврологічне відділення Бахмацької ЦРЛ по активному виявленню хворих з ознаками ГВП.

         Відвідувань закладів соціального забезпечення – 2 (відділення стаціонарного догляду  с. Красне , с. Митченки  Бахмацького районного територіального центру соціального обслуговування). Досліджено води питної на мікробіологічні та санітарно-хімічні показники - 1, харчових  продуктів на мікробіологічні показники - 1, овочів на нітрати – 2, проведені заміри параметрів мікроклімату та освітлення. Нестандартних досліджень або вимірів не виявлено. Крім того, проведено обстеження персоналу харчоблоку та роздаток  на кишкову групу інфекцій. Носіїв не виявлено.

 Кількість запланованих та обстежених лабораторно об'єктів   централізованого господарсько-питного водопостачання на мікробіологічні, санітарно-хімічні та паразитологічні показники – 3(Водогони КП «Бахмачводсервіс» м. Бахмач , СКП «Мрія» м. Батурин , КП «Перспектива» смт. Дмитрівка ).

Виявлено нестандартних досліджень – 1 (вода водопровідна з мережі а/с № 1 КП «Перспектива» смт. Дмитрівка - виявлено загальні колі форми, е.соlі). 

З метою покращення якості питної води директору КП «Перспектива» наданий  лист  з пропозиціями провести чистку, промивку, дезінфекцію башти та водопровідної  мережі , з якої  вода не відповідає вимогам ДСанПіН  2.2.4-171-10  „Гігієнічні  вимоги   до  води  питної,  призначеної  для  споживання  людиною”.

      Протягом ІІ кв.  досліджена вода водопровідна в 18 загальноосвітніх навчальних закладах району на базі яких  працювали заклади відпочинку з денним перебуванням дітей влітку 2018 року. Всього досліджено 18 зразків води  на мікробіологічні та  санітарно-хімічні показники.

Із досліджених   зразків  води водопровідної  не відповідають  вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 „Гігієнічні вимоги до води питної призначеної для споживання людиною”   8 -по санітарно-хімічним показникам , а саме по вмісту заліза та каламутності, 3 – по мікробіологічним показникам.

    Надані пропозиції  директорам загальноосвітніх закладів району щодо приведення води водопровідної   у відповідність до вимог ДСанПіН 2.2.4-171-10 „Гігієнічні вимоги до води питної призначеної для споживання людиною”.    

    Заплановано та обстежено дошкільних навчальних закладів – 6. Досліджено води водопровідної на мікробіологічні та санітарно-хімічні показники – 6, харчової  продукції на мікробіологічні показники- 6, піску з ігрових майданчиків – 8,взято 90 змивів на ЛКП, проведено заміри мікроклімату та освітленості.

  Виявлено відхилень – 2 (ДНЗ «Сонечко» смт. Дмитрівка ).Вода водопровідна не відповідає вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 „Гігієнічні вимоги до води питної призначеної для споживання людиною” за мікробіологічними показниками .   За даними санітарно-бактеріологічного дослідження змивів на ЛКП із 10 змивів виявлено 1 позитивний

           Надані пропозиції  керівнику  закладу  щодо приведення води водопровідної   у відповідність до вимог ДСанПіН 2.2.4-171-10 „Гігієнічні вимоги до води питної призначеної для споживання людиною”,   провести генеральне прибирання всіх виробничих приміщень,обладнання ,кухонного та столового інвентарю  із застосуванням миючих та дезінфікуючих засобів.    

          Проведено досліджень води поверхневих водойм (р. Сейм) – 4. Нестандартних досліджень- 2 (р. Сейм , на межі Чернігівської та Сумської областей,р.Парасючка - індекс ЛКП).

 Проведені моніторингові дослідження атмосферного повітря в зоні впливу автотранспорту на території житлової забудови м. Бахмач. Відхилень від нормативних показників не виявлено.

         Проведені моніторингові дослідження грунту на території житлової забудови в центрі м.Бахмач,  м. Батурин на межі СЗЗ полігону ТПВ та  смт. Дмитрівка на межі СЗЗ полігону ТПВ).

Виявлено нестандартних досліджень -2(грунт на  території житлової забудови в центрі м.Бахмач,  м. Батурин на межі СЗЗ полігону ТПВ та  смт. Дмитрівка на межі СЗЗ полігону ТПВ- виявлено е.соlі).

Категорія: Моніторингові дослідження за квартал | Додав: savenkovy
Переглядів: 76 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Вхід на сайт

Пошук

Друзі сайту
  • Урядовий портал
  • Офіційний сайт МОЗ України
  • Сайт Державної установи "Чернігівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України"
  • Чернігівська обласна державна адміністрація
  • Бахмацька районна державна адміністрація
  • завантажити інформаційний бюлетень "МОБІЛЬНИЙ ЗВ'ЯЗОК ТА ЗДОРОВ'Я ЛЮДИНИ"
  • ЗУПИНИМО ТУБЕРКУЛЬОЗ В УКРАЇНІ

  • Copyright MyCorp © 2021
    uCoz