Головна
Реєстрація
Вхід
Четвер
25.02.2021
02:28
Вітаю Вас Гість | RSS
Бахмацьке районне лабораторне відділення
Борзнянського міжрайонного відділу
ДУ "Чернігівський ОЛЦ МОЗ України"

Меню сайту

Категорії розділу
Надзвичайні ситуації та події в регіоні [0]
Санепідситуація [205]
Плани роботи [2]
Лабораторні дослідження за тиждень [210]
Моніторингові дослідження за квартал [39]

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 14

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

 Каталог файлів 
Головна » Файли » Моніторингові дослідження за квартал

Моніторингові дослідження об"єктів довкілля за II квартал 2017 року
11.07.2017, 10:49

      

                                             

   На виконання плану моніторингових досліджень об’єктів  навколишнього середовища, лікувально-профілактичних закладів, загальноосвітніх та дитячих навчальних закладів, закладів оздоровлення та відпочинку, закладів соціального забезпечення , затвердженого заступником Міністра охорони здоров'я  України з питань європейської інтеграції О.Сивак та погодженого головою Чернігівської обласної державної адміністрації  В.П.Кулічем , Бахмацьке районне лабораторне відділення Борзнянського міжрайонного відділу інформує про результати досліджень  по Бахмацькому району  за 2 квартал 2017 року.

      Фахівцями відділення проведено відвідувань лікувально-профілактичних закладів -2(Бахмацька ЦРЛ,паліативне відділення № 1 Бахмацької ЦРЛ м.Батурин). Виконано  моніторингових досліджень передстерилізаційної очистки – 10, роботи стерилізаторів – 10, роботи дезкамер – 5, деззасобів – 2, дезрозчинів – 4.Досліджено 10 зразків матеріалу  на стерильність, 2 зразки води питної на санітарно-мікробіологічні та санітарно-хімічні показники,  проведені заміри параметрів мікроклімату та освітлення, взято 30 змивів на якість поточної дезінфекції . Досліджено 2 зразки харчових продуктів на мікробіологічні показники, 1 страву  на калорійність,2 овочі на ієрсинії, взято 10 змивів на БГКП. Нестандартних досліджень або вимірів не виявлено. Проведено обстеження персоналу харчоблоку  та роздаток Бахмацької ЦРЛ на кишкову групу інфекцій. Носіїв не виявлено.

      Щотижнево проводяться моніторингові візити в дитяче та неврологічне відділення ЦРЛ по активному виявленню хворих з ознаками ГВП.

 Кількість запланованих та обстежених лабораторно об'єктів   централізованого господарсько-питного водопостачання на мікробіологічні, санітарно-хімічні та паразитологічні показники – 3(Водогони КП «Бахмачводсервіс» м. Бахмач , СКП «Мрія» м. Батурин , КП «Перспектива» смт. Дмитрівка ).

Виявлено нестандартних досліджень – 2 (вода водопровідна з мережі КП «Перспектива»- виявлено загальні колі форми, е.соlі).  З метою покращення якості питної води директору КП «Перспектива» наданий лист з пропозиціями провести чистку, промивку, дезінфекцію башт та водопровідних мереж, з яких вода не відповідає вимогам ДСанПіН  2.2.4-171-10  „Гігієнічні  вимоги   до  води  питної,  призначеної  для  споживання  людиною”.

       Проведено досліджень води поверхневих водойм (р. Сейм,р.Парасючка)-5.Нестандартних досліджень-1  (р.Сейм виявлено лактозо позитивні бактерії групи кишкової палички).

      Протягом 2 кварталу заплановано та обстежено лабораторно  18 закладів відпочинку з денним перебуванням дітей на базах загальноосвітніх навчальних закладів району, 1 дитячий позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Мрія», 6 дитячих дошкільних закладів. Всього досліджено 25 зразків води питної на мікробіологічні та  санітарно-хімічні показники. Крім того, в  ДДЗ  досліджено харчових продуктів на мікробіологічні показники -6, страв на якість термічної обробки – 6,готових страв на калорійність – 3, піску з ігрових майданчиків на мікробіологічні та паразитологічні показники- 9, проведено заміри мікроклімату та освітленості,взято змивів на ЛКП -  90. Нестандартних досліджень або вимірів не виявлено.Проведені раптові обстеження персоналу на носійство збудників кишкових інфекцій. Носіїв не виявлено.

     Досліджені   зразки  води водопровідної з локальних водопроводів  7  закладів відпочинку з денним перебуванням дітей на базах загальноосвітніх навчальних закладів району не відповідають  вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 „Гігієнічні вимоги до води питної призначеної для споживання людини”   по санітарно-хімічним показникам , а саме по вмісту заліза.

    Надані пропозиції  начальнику відділу освіти  вирішити питання про встановлення   дієвих  знезалізнюючих фільтрів для  вищезазначених  загальноосвітніх закладів району.      

 Досліджено 3 зразки грунту  в зоні житлової забудови та  санітарно захисних зонах  полігонів ТПВ м. Батурин та смт. Дмитрівка на мікробіологічні, паразитологічні та санітарно-хімічні показники. Відхилень не виявлено.

 Проведені моніторингові дослідження атмосферного повітря в зоні впливу автотранспорту на території житлової забудови м. Бахмач. Нестандартних вимірів не виявлено.

     Щоденно проводяться виміри гамма-фону, відхилення не реєструються.

 

Категорія: Моніторингові дослідження за квартал | Додав: savenkovy
Переглядів: 158 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Вхід на сайт

Пошук

Друзі сайту
  • Урядовий портал
  • Офіційний сайт МОЗ України
  • Сайт Державної установи "Чернігівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України"
  • Чернігівська обласна державна адміністрація
  • Бахмацька районна державна адміністрація
  • завантажити інформаційний бюлетень "МОБІЛЬНИЙ ЗВ'ЯЗОК ТА ЗДОРОВ'Я ЛЮДИНИ"
  • ЗУПИНИМО ТУБЕРКУЛЬОЗ В УКРАЇНІ

  • Copyright MyCorp © 2021
    uCoz